TZR hledají nové kolegy. Přidejte se k nám!

Hledáme nové kolegy do našeho týmu! Víte o někom? Nebo jste to právě Vy, kdo hledá práci? Tak neváhejte a pište.

Naše společnost se neustále rozrůstá, a proto se snažíme rozšířit náš tým o nové kolegy!

I Vy se můžete stát součástí prosperující firmy Tři Zlaté Růže, s.r.o. a přispět svými zkušenostmi, pracovním nasazením a elánem k dalšímu rozvoji společnosti. Firma Tři Zlaté Růže Vám na oplátku nabízí pevné zázemí, jistotu do budoucna, profesní rozvoj a hlavně odpovídající finanční ohodnocení.

Podívejte se na naší nabídku pracovních pozic tady.

Pokud pod odkazem nenajdete vhodnou pracovní pozici, nezoufejte. I tak nám můžete poslat svůj životopis s motivačním dopisem na adresu jonas@zlateruze.cz, nebo nám konkrétně napište o jakou pozici máte zájem, co je Vaší doménou a třeba pro Vás danou pozici vytvoříme.

Budeme se těšit.

Tým TZR


© Tři Zlaté Růže 2016. Created and designed by unun